Erazmus projekat “Colors”  bavi se proučavanjem Gardnerovih tipova inteligencije

Predškolska ustanova „Naša radost“ iz Subotice učestvuje u realizaciji pet Erasmus projekata : „Play and learn in Nature“, „Wild Horizons – Outdoor Learning Experience“, „Children in Action against Climate Change“, „If no Art, no Innovation“, „Colors“.

Ove nedelje bila je domaćin učesnicima projekta “Colors”, koji se  bavi proučavanjem Gardnerovih tipova inteligencije.Partneri su škole i predškolske ustanove iz Švedske, Španije, Turske, Grčke, Rumunije i Srbije. Gosti su impresionirani radom vaspitača u vrtićima koje su obišli: “Sanda Marjanović”, “Maštalica” i “Kalimero”. Ono što su videli i naučili u Srbiji primeniće u školama u kojima rade.