Predškolska ustanova “Naša radost” pridružila se akciji crtanja duge

Predškolska ustanova “Naša radost” pridružila se  akciji crtanja duge koju deca stavljaju na prozore  pod nazivom : “Sve će biti dobro”. Inicijativa je krenula u Italiji za vreme izolacije, a duga predstavlja nadu.

“Podelila sam poziv vaspitačima, koji su u komunikaciji sa decom i roditeljima. Mnogo dece je nacrtalo dugu i stavilo na prozor. Roditelji su fotografisali , poslali vaspitačima, a vaspitači meni. Stavljam duge na elektronski pano koji se stalno puni.Preko etwinning platforme i društvenih mreža akcija se proširila u mnogim gradovima. Našoj dugi priključili su se vaspitači , deca i roditelji i iz stranih zemalja ( Italije, Rumunije, Poljske, Slovenije, Turske, Tunisa, Jordana...), a inicijativa će trajati dok god budu stizale duge”, kaže Nataša Vrapčević koja je pokrenula akciju u Predškolskoj ustanovi “Naša radost”.

Šta su nacrtala deca  Predškolske ustanove "Naša radost" možete pogledati ovde.