“Bubamare” u poseti O.Š. „Jovan Mikić

Deca iz vrtića „Šumica“ iz grupe „Bubamare“ sa svojim vaspitačicama Edinom Đorović i Anikom Farkaš su posetila O.Š. „Jovan Mikić“.

05.decembra mališani sa vapsitačicama su bili gosti nastavnika fizike Daniela Barović.  U zajedničkom radu na eTwinning projektu „Kako to radi?“  predškolci su se upoznali sa nekim eksperimentima, a prilikom ove posete hteli su da svoja znanja prošire još više.  Nastavnik Daniel Barović sa svojim učenicima VI razreda je pružio mališanima nezaboravno iskustvo. Prikazali su razne oglede, obrazložili ih, prilagodili deci predškolskog uzrasta kao i omogućili aktivno učešće u istim.

Veliku zahvalnost svima iz O.Š.“Jovan Mikić“ izražavaju i ovim putem vaspitačice sa decom iz grupe „Bubamare“.